Przedtreningówki, które dają kopa. Zobacz nasze rekomendacje
Przedtreningówki, które dają kopa

Przedtreningówki, które dają kopa. Zobacz nasze rekomendacje

Zmęczenie jest jedną z największych przeszkód w przeprowadzeniu efektywnego treningu. Zmaksymalizować skuteczność ćwiczeń można poprzez zażywanie przedtreningówek. Suplementy te dodają energii w trakcie wysiłku i pobudzają, przez co są używane przez sportowców – niezależnie od stopnia zaawansowania. Produkty te przygotowują organizm do czekającego go wysiłku i zmniejszają poziom zmęczenia już po rozpoczęciu aktywności. Ich skład jest najczęściej zbliżony, ale nie wszystkie są równie skuteczne. Które przedtreningówki są najbardziej godne polecenia? 

Dawka dodatkowej energii? Suplementy na ratunek 

Brak energii, chęci i zapału do ćwiczeń zdarza się wśród wielu osób regularnie uprawiających sport. Pobudzenie przed treningiem to jedna z największych zalet przedtreningówek. Dodają one energii i motywacji. Pod ich wpływem zwiększa się chęć do wysiłku. Suplementy te stymulują organizm głównie dzięki kofeinie, guaranie i taurynie.

Motywację zwiększa wyraźna poprawa pompy mięśniowej po zakończeniu treningu poprzedzonego zażyciem przedtreningówki. Efekty widoczne od razu po wysiłku zwiększają poziom zadowolenia i zapału do aktywności. Po zażyciu tych produktów uwolniona zostaje adrenalina, noradrenalina i serotonina.

Składniki, które pobudzają do działania 

Produkty te różnią się między sobą pod względem składu. Pobudzenie zapewnia kofeina, która oddziałuje na układ nerwowy, zwiększając refleks i koncentrację. Wspomaga ona także wytwarzanie adrenaliny. Suplementy bogate w kofeinę są cenione przez osoby uprawiające sporty zespołowe i wytrzymałościowe. Wspiera ona oszczędzanie energii zgromadzonej w formie glikogenu mięśniowego. Opóźniony zostaje moment wystąpienia zmęczenia w trakcie długotrwałego wysiłku.

Co jeszcze znajduje się w przedtreningówkach?

  • Kreatyna i tyrozyna – wspomagają uwalnianie adrenaliny, noradrenaliny i serotoniny.
  • Beta-alanina – zmniejsza zmęczenie mięśni.
  • Alfa-ketoglutaran argininy – rozszerza naczynia krwionośne.
  • Tauryna – działa energetyzująco. 

Na jakie efekty możesz liczyć? 

Poza wspomnianym pobudzeniem przedtreningówki przyczyniają się także do zwiększenia wytrzymałości. Poprawie ulega wydolność organizmu. Jeżeli produkt ten zażyje się przed treningiem, wówczas może być on bardziej efektywny i dłuższy. Działanie ergogeniczne poprawia siłę i wytrzymałość, stanowi też wsparcie w budowaniu masy mięśniowej. 

Stres, problemy z koncentracją oraz rutyna mogą rozpraszać w trakcie ćwiczeń, a przeciwdziałać można temu właśnie sięgając po przedtreningówki. Problemem mogą być też braki w motywacji, którym łatwo zaradzisz dzięki szybkiej poprawie efektów. Pompujące boostery sprawiają, że od razu po treningu jego efekty są zauważalne. Cytrulina i arginina odpowiadają za to, że mięśnie są pełniejsze, co motywuje do wysiłku w przyszłości. Pozytywne skutki wybrania opisywanych środków są zatem bardzo liczne: pobudzenie organizmu, zwiększenie jego wydolności, umożliwienie wykonania intensywniejszego treningu oraz opóźnienie zmęczenia fizycznego i psychicznego.

Sprawdzone przedtreningówki 

Wśród szczególnie godnych polecenia preparatów trzeba wymienić ECA Gold. Wzbogacony został on o składniki działające synergicznie. Wśród nich znajduje się yohimbine, której dawkowanie na poziomie 3 mg w porcji wystarcza do szybszego spalania tłuszczu. W ECA Gold znajdują się też m.in. ekstrakt z zielonej herbaty, witaminy B6 i B12 czy efedryna. Połączenie to powoduje, że po zażyciu tej przedtreningówki wzrasta tempo przemiany materii i termogenezy, ograniczony zostaje apetyt, za to zwiększa się motywacja do wysiłku. 

Innym godnym polecenia produktem jest URX Bombshell. Suplement bardzo silny, zawierający wyłącznie składniki aktywne w dużych dawkach. W związku z tym poleca się go osobom zaawansowanym, potrzebującym mocnej stymulacji. URX Bombshell gwarantuje silną pompę mięśniową, wspierając jednocześnie zachowanie niskiego poziomu tkanki tłuszczowej. Długotrwale i diametralnie zwiększa poziom energii, a skupienie i koncentracja w trakcie treningu zachowane zostają na najwyższym poziomie. 

Wiesz już, jaki preparat wybrać? 

Suplementy przedtreningowe powinny być wybierane zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Osoby narzekające na brak siły i energii mogą sięgać po suplementy pobudzające, a w przypadku problemów z motywacją najlepiej zdecydować się na produkty poprawiające pompę mięśniową. Warto stosować przedtreningówki zwłaszcza wtedy, gdy regularnie uprawia się sport. Przełamując brak motywacji i zmęczenie zyskasz więcej sił, a Twoje ćwiczenia będą bardziej intensywne. Zapraszamy do kontaktu! W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty, dzięki którym pobudzisz się przed każdym treningiem! 

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *