var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = 10; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; Top 10 legendarnych spalaczy tłuszczu – najlepsze reduktory tłuszczu! - ForeverStrong
Popularne spalacze tłuszczu

Top 10 legendarnych spalaczy tłuszczu – najlepsze reduktory tłuszczu!

Pozbyć się tłuszczu można stosując odpowiednią dietę i uprawiając aktywność fizyczną. Spalacze tłuszczu bardzo usprawniają cały ten proces, pozwalając nie tylko spalić tkankę tłuszczową, ale i usunąć wodę podskórną, dzięki czemu sylwetka bardzo się poprawia. Opracowane są one na bazie odpowiednio skompletowanych składników. Przyspieszają dzięki temu przemianę materii, powstrzymują łaknienie i pomagają w usunięciu tłuszczu nawet z najbardziej opornych miejsc. Niektóre ze spalaczy odznaczają się jednak jeszcze wyższą skutecznością od innych. Które produkty prezentują najwyższą jakość na rynku? Poznaj nasz subiektywny ranking!

1. Hi-Tech Stimerex Hardcore

Najlepszym dostępnym na rynku spalaczem tłuszczu jest Hi-Tech Stimerex Hardcore. Niespotykana jest zwłaszcza uniwersalność jego działania: zwiększa on energię i wytrzymałość, przyspiesza przemianę materii i pozwala kontrolować apetyt. Preparat ten jest skierowany przede wszystkim do osób pragnących pozbyć się tłuszczu z ud i okolic brzucha. Znaczną utratę tkanki tłuszczowej zapewnia synergia składników aktywnych: efedryny (której w produkcie tym znajduje się aż 25 mg), ekstraktu z zielonej herbaty i johimbiny. Metabolizm przyspiesza obecna w składzie akacja, bardzo bogata w związki bioaktywne.

2. Revange Thermal Pro v.5 & Revange Thermal Pro v.4

Jedno opakowanie Revange Thermal Pro umożliwia schudnięcie aż o 12 kg masy tłuszczowej po zaledwie miesiącu stosowania. Bardzo ważnym czynnikiem stanowiącym o skuteczności Revange jest całkowite stłumienie ochoty na podjadanie, słodycze oraz fast foody. Apetyt zostaje znormalizowany, a zdecydowane zwiększenie energii natychmiast po zażyciu tego spalacza nie przekłada się na żadne skutki uboczne związane z nadmiernym pobudzeniem.

3. Metabolic Nutrition Synedrex

Jednym z powodów, za których sprawą Synedrex cieszy się pozytywnymi opiniami klientów, jest fakt, że produkt ten jest całkowicie bezpieczny. W skład tego reduktora wchodzi wiele substancji aktywnych, co sprawia, że znosi on odczuwanie zmęczenia, redukuje głód i podwyższa poziom energii na okres aż 12 godzin! Co odpowiada za takie działanie?

  • Kofeina – zmniejsza odczuwanie zmęczenia i stymuluje rozpad cząsteczek tłuszczu,
  • wyciąg z owoców gorzkiej pomarańczy – zwiększa termogenezę, przyspieszając spalanie tłuszczu z ud, pośladów, bioder i brzucha,
  • naringina – pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi,
  • chlorowodorek johimbiny – ma właściwości termogenne, zwiększa wydzielanie adrenaliny i noradrenaliny.

Ranking spalaczy tłuszczu

4. Hi-Tech Lipodrene Hardcore

Jednym z czynników decydujących o poprawie sylwetki jest usunięcie wody podskórnej. Nie wszystkie reduktory zapewniają ten efekt, ale Hi-Tech Lipodrene Hardcore jest jednym z tych, które go gwarantują. W jego składzie znajduje się aż 25 mg ekstraktu z efedryny, co powoduje zdecydowane przyspieszenie metabolizmu. Zażycie tego suplementu skutkuje ponadto zwiększeniem ilości energii i kontrolowaniem oraz blokowaniem łaknienia.

5. Hi-Tech Lipodrene

Nie tylko tkanka tłuszczowa, ale i woda podskórna muszą ulec zredukowaniu w celu uzyskania lepszej sylwetki. Lipodrene gwarantuje skuteczność w przypadku obu tych założeń. Łaknienie jest kontrolowane i blokowane, co sprawia, że łatwiej przestrzegać deficytu kalorycznego.

6. Innovative Labs HYPERLEAN FX7

Lipoliza to rozkład trójglicerydów, bardzo pożądany w czasie redukcji. Ten produkt Innovative Labs zwiększa poziom katecholaminy w organizmie, co przyczynia się właśnie do wywołania lipolizy. Wzmocniona zostaje koncentracja, czujność i jasność myślenia, co przekłada się na większą energię podczas wysiłku. HYPERLEAN bardzo zmniejsza w dodatku odczuwanie łaknienia i głodu, co daje piorunujące efekty w połączeniu z przyspieszeniem metabolizmu.

7. PERFORMAX OXYMAX XT

Kombinacja składników znajdujących się w PERFORMAX OXYMAX przyczynia się do zwiększenia wydzielania dopaminy, czyli hormonu szczęścia. Samopoczucie ulega dzięki temu wyraźnej poprawie. Ograniczeniu ulega nadmierne odczuwanie apetytu i poziom kortyzolu, przyczyniającego się do katabolizmu mięśni. Ilość zapasowego tłuszczu ulega zdecydowanemu zmniejszeniu, ponieważ spoczynkowy metabolizm bardzo mocno przyspiesza. Skuteczność przejawiająca się chociażby w usuwaniu uporczywego brzusznego tłuszczu zauważalna jest już po zażyciu kilku porcji.

Jakie spalacze tłuszczu kupić?

8. Innovative Labs HELLFIRE EPH

Hellfire jest preparatem o wyjątkowo wszechstronnym działaniu. Sprawia, że spalanie tłuszczu przebiega w bardzo wysokim tempie, a w dodatku zwiększa pokłady energii, dzięki czemu warto po niego sięgać przed treningiem. Skutecznie poprawia także samopoczucie oraz nastrój, dodając motywacji do treningu, ponadto zabijając chęć podjadania. Ten wyprodukowany przez Innovative Labs specyfik gwarantuje niezwykle szybkie efekty.

9. PURE Target A2

Ten produkt słynie z bardzo wysokiej skuteczności w usuwaniu tłuszczu z bioder i okolic brzucha. Szczególnie przyspiesza on redukcję wśród osób znajdujących się na diecie z niską zawartością węglowodanów, np. wysokotłuszczowej. Hamuje on aktywność receptorów alfa, które blokują proces spalania tłuszczu. Obecność w składzie johimbiny sprawia, iż naczynia ulegają rozszerzeniu, przez co zwiększa się przepływ krwi do kończyn. Sprzyja to uzyskaniu pompy mięśniowej i zwiększeniu tym samym efektywności treningów.

10. WXN Labs YOHIMBINE

Chcąc zapewnić sobie zastrzyk energii i motywacji wystarczy sięgnąć johimbinę. Wywołuje ona euforyczny wpływ na usposobienie, co znacznie zwiększa efektywność treningu. Dobry humor to gwarancja zwiększenia chęci do intensywnego treningu i zniwelowania odczuwania zmęczenia.Połączenie yohimbine z innymi stymulantami, takimi jak kofeina, sprawia, że tkanka tłuszczowa z trudno dostępnych miejsc jak brzuch i uda zostaje bardzo szybko usunięta. Johimbina HCL, która została zastosowana w tym suplemencie, jest bowiem ekstremalnie silną odmianą tej substancji.

Typowe składniki spalaczy tłuszczu

Opisane w powyższym rankingu najlepsze spalacze tłuszczu mają różną zawartość, jednak niektóre składniki się powtarzają. Wśród nich można wymienić m.in. kofeinę, która może przyspieszać metabolizm organizmu. Może prowadzić do szybszego spalania tkanki tłuszczowej, ponieważ do wykonania procesów biochemicznych związanych z przemianą materii i utrzymaniem ciepłoty ciała pobierane są większe ilości energii. Daje to szansę na efektywniejszą redukcję nadprogramowych kilogramów.

Podobne działanie ma zielona herbata, która swoją popularność w preparatach na odchudzanie zawdzięcza m.in. wysokiej zawartości polifenoli. Równie często w składzie spalaczy tłuszczu można znaleźć wyciągi z różnego rodzaju roślin, nierzadko egzotycznych,  jak np. ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, korzenia pokrzywy indyjskiej, korzenia hortensji czy imbiru. Są to w pełni naturalne – dla wielu klientów najlepsze – substancje o potencjalnie korzystnych właściwościach z punktu widzenia osób liczących na szybsze spalanie i redukcję tkanki tłuszczowej po zastosowaniu wybranego suplementu.

Składniki termogeniczne i adaptogeny

Za potencjalnie odchudzające działanie opisanych preparatów odpowiadają także składniki spalaczy tłuszczu pobudzające termogenezę, czyli procesy biochemiczne polegające na utrzymaniu odpowiedniej temperatury ciała. Nieznaczne podwyższenie jej poziomu pozostaje bowiem bez wpływu na funkcjonowanie organizmu, a może przyczynić się do usprawnienia metabolizmu. Z tego względu w składzie wielu najlepszych produktów mających wspomagać redukcję i spalanie tkanki tłuszczowej można znaleźć johimbinę, kapsaicynę, synefryna czy evodiaminę.

Poza składnikami stosowanym w celu obniżenia masy ciała produkty z tej kategorii zawierają także substancje o właściwościach potencjalnie pobudzających i poprawiających wydolność organizmu. Chodzi m.in. o najlepsze adaptogeny takie jak np. ashwagandha, szczodrak kroszkowaty, różeniec górski, cytryniec chiński czy korzeń maca, które mogą również wspomagać funkcje kognitywne i poznawcze. To niezwykle istotne w trakcie redukcji i spalania tkanki tłuszczowej, czyli procesu trudnego i wymagającego dla organizmu.

Podsumowanie

Oczywiście wymienione w rankingu spalacze tłuszczu to nie wszystkie tego rodzaju środki dostępne na rynku. Istnieją również chociażby specjalne spalacze dla kobiet. Wśród uniwersalnych produktów to jednak właśnie te wymienione w naszym rankingu są najbardziej godne polecenia i wykazują najwyższą skuteczność. Reduktory tłuszczu, które zostały wyróżnione, są gwarantem wysokiej jakości i efektywnego odchudzania, ale warto pamiętać, że każdy organizm nieco inaczej może reagować na różne bodźce. Mając to na uwadze, warto wybierać suplementy zgodnie ze swoimi indywidualnymi zapotrzebowaniami. Zapraszamy do skontaktowania się z nami! Wspólnie w naszym sklepie znajdziemy najlepsze dla Ciebie reduktory tłuszczu!

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *