var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = 10; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; Najskuteczniejsze spalacze tłuszczu – poznaj ich działanie! - ForeverStrong
Najskuteczniejsze spalacze tłuszczu – poznaj ich działanie!

Najskuteczniejsze spalacze tłuszczu – poznaj ich działanie!

Regularnie ćwiczysz, trzymasz zdrową dietę, a Twoja waga nadal nie leci w dół? Jednym ze sposobów na przyspieszenie procesu chudnięcia są odpowiednie suplementy diety, które pomagają spalić zbędną tkankę tłuszczową. Dowiedz się, czym są spalacze tłuszczu, jak działają i jak je stosować, aby schudnąć. W artykule wyjaśnimy Ci również podstawowe zasady skutecznej utraty nadprogramowych kilogramów.

Czym jest spalacz tłuszczu?

Mianem spalaczy tłuszczu określa się suplementy diety, których zadaniem jest przyspieszanie procesu redukcji tkanki tłuszczowej. Oprócz tego zwiększają one poziom energii i pobudzają metabolizm, a także przyczyniają się do tłumienia apetytu, co pozwala na ograniczenie ilości przyjmowanych kalorii. Głównym składnikiem tego typu preparatów jest kofeina, często także produkty te zawierają również:

  • synefrynę,
  • efedrynę,
  • hordeninę,
  • ekstrakty pieprzu i gorzkiej pomarańczy,
  • guaranę,
  • wyciągi z zielonej herbaty.

Jak działa taki preparat?

Spalacze tłuszczu dzielą się na:

  • termogeniki – stymulują proces termogenezy, czyli zwiększenia wydatku energetycznego organizmu i temperatury ciała; po ich spożyciu odczuwa się wyraźne pobudzenie i przyspieszenie przemiany materii, co umożliwia wykonywanie dłuższych i bardziej intensywnych treningów; ze względu na działania i wpływ termogeników na przyspieszanie akcji serca, nie są polecane wszystkim;
  • środki lipolityczne – preparaty te charakteryzują się o wiele łagodniejszym działaniem niż spalacze oparte o proces termogenezy; ich podstawowym zadaniem jest stymulacja metabolizmu początkowego oraz wydajniejsza utylizacja kwasów tłuszczowych; dzieje się tak za sprawą zintensyfikowania przemian energetycznych oraz związanego z tym spalania zasobów tłuszczu.

Spalacze tłuszczu - po jakim czasie są efekty?

Kiedy możesz się spodziewać efektów?

Środki spalające tłuszcz różnią się od siebie sposobem działania w zależności od tego, kto je przyjmuje – dla jednych są one bardziej skuteczne, dla innych zaś nieco mniej. A od czego to zależy? Między innymi od tego, czy dopiero zaczynasz treningi, czy może jesteś już stałym bywalcem siłowni. Istotne znaczenie ma także tolerancja organizmu na stymulanty – im więcej przyjmujesz takich środków, tym Twoja tolerancja na nie wzrasta. Z tego właśnie względu suplementów spalających tłuszcz nie należy zażywać cały czas. Specjaliści zalecają, aby przyjmować je przez okres 4 tygodni, a następnie zrobić sobie 2 tygodnie przerwy. Z reguły fat burnery stosuje się na ok. 30 min. przed treningiem, a w dni nietreningowe – rano na czczo. Pierwszych efektów działania spalaczy tłuszczu możesz się spodziewać już po kilku tygodniach.

Suplementacja to tylko część sukcesu

Spalacze tłuszczu to dobry sprzymierzeniec utraty zbędnych kilogramów pod warunkiem, że traktujesz je jako uzupełnienie planu treningowego i zdrowej diety. Fat burnery nie są bowiem magicznymi środkami, które spowodują błyskawiczne spalanie tkanki tłuszczowej bez wysiłku. Ćwiczenia na siłowni lub inny rodzaj aktywności fizycznej jest niezbędny, jeśli marzysz o szczupłej sylwetce. Zbilansowana dieta powinna uwzględniać nie tylko zdrowe, pełnowartościowe posiłki, ale przede wszystkim zapewniać ujemny bilans kaloryczny. Dopiero wtedy Twój organizm zacznie czerpać energię z zapasów, czyli z nadmiernej tkanki tłuszczowej. Ogromne znaczenie ma też odpoczynek, a szczególnie sen. Wypoczęty organizm to mniej stresu i szybszy metabolizm, a tym samym – efektywna utrata kalorii.

Sprawdź nasze propozycje

Wiesz już, jak działają spalacze tłuszczu i co należy zrobić, aby zwiększyć szanse na skuteczne zrzucenie zbędnej tkanki tłuszczowej. Teraz pora na wybór właściwego preparatu. Jednym ze sprawdzonych reduktorów tłuszczu jest Thermal Pro – silna mieszanka ekstraktów ziołowych w kapsułkach, która powoduje rozpad tkanki tłuszczowej. Jeśli oprócz chudnięcia zależy Ci także na utrzymaniu mięśni w dobrej formie oraz na przyroście tkanki mięśniowej – sprawdź serię produktów Lean FX – suplementów obniżających poziom kortyzolu. Jednym z najmocniejszych spalaczy tłuszczu dostępnych obecnie na rynku jest VPX Meltdown – preparat, który w maksymalny sposób przyspiesza proces redukcji tkanki tłuszczowej.

Pora na spalenie tłuszczu!

Jeśli zdecydujesz się na przyjmowanie spalaczy tłuszczu pamiętaj, że sposób ich działania i spodziewane efekty są kwestią indywidualną. Zachowaj też szczególną ostrożność, jeśli masz problemy z sercem, ciśnieniem i krążeniem. Przed zażyciem spalaczy tłuszczu skonsultuj się z lekarzem lub farmaceuta i stosuj się do informacji zawartych na ulotce dołączonej do opakowania. Niezbędne preparaty o potwierdzonej skuteczności znajdziesz w sklepie ForeverStrong. Zapraszamy do kontaktu!

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *