O NAS

„Dobry produkt jest wart więcej niż dziesięć przeciętnych”

To motto w dużej mierze definiuje przyjętą przez nas filozofię sprzedaży.

Suplementy najwyższej jakości

Uważamy, że jakość produktu stanowi o jego skuteczności. Nie bez znaczenia ma również dbałość o zdrowie, stąd promujemy zdrowy styl życia przy wspomaganiu się najwyższej jakości suplementacją. Taką też ofertę proponujemy naszym klientom. Zapewniamy, że usatysfakcjonujemy nawet najbardziej wymagające osoby.

Służymy radą i pomocą tym, którzy nie bardzo znają działanie suplementów diety.

Jesteśmy stosunkowo młodym sklepem w sieci, jednakże na rynku suplementów diety istniejemy już od kilku lat. Co za tym idzie – zdążyliśmy poznać potrzeby klientów i staramy się zapewnić im produkty najlepszej jakości.
Sprowadzamy je tylko od renomowanych i certyfikowanych producentów, w większości z USA. Starannie selekcjonujemy ich dobór, wybierając tylko te najbardziej skuteczne i najwyżej oceniane. Dzięki temu zdobywamy coraz większą ilość zadowolonych odbiorców.

Z roku na rok rozszerzamy asortyment oferowanych produktów, tym samym powiększając sprzedaż oraz ilość pozytywnych opinii przyznawanych nam przez klientów. O jakości naszych usług świadczą ich liczne komentarze i rekomendacje przyznawane nam od kilku lat.

Oferujemy szeroki wachlarz produktów z zakresu medycyny
naturalnej / niekonwencjonalnej, jak też odżywki wspomagające przyrost masy mięśniowej, reduktory tłuszczu i wiele innych suplementów dla osób dbających o swoje zdrowie.
Podejmujemy współpracę z odbiorcami hurtowymi.
Zamówienia wysyłamy szybko i na cały świat.

Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami kilku renomowanych marek.
Współpracujemy z topowymi producentami z USA, m.in. Swanson Vitamins, Puritan’s Pride, MAN Sports Supplements, PrimaForce Supplements, Hi-Tech Pharmaceuticals, Metabolic Nutrition, Revange Nutrition i wielu innych. A także z dystrybutorami, takimi jak; Europa Sports, Muscle Foods USA i wielu innych. Bezpośrednia współpraca z producentami pozwala nam oferować najkorzystniejsze ceny na rynku.

Właścicielem marki oraz domeny ForeverStrong.pl jest spółka Ocaso USA LLC, zarejestrowana na terenie stanu Floryda w USA, posługująca się numerem podatkowym EIN: 88-3504722.

Ocaso USA LLC
30190 US Highway 19N, Suite 1202 
Clearwater, FL, 33761 USA

OPINIE KLIENTÓW

Świetna jakość produktu, mega-ekspresowa wysyłka. Oby tak dalej. Polecam w 110%!

ZAGIEL24 Z ALLEGRO

Jak zawsze wszystko perfekcyjnie. Doskonały towar, doskonały sprzedawca. Polecam.

BRONCZE Z ALLEGRO

Bardzo dobry kontakt, błyskawiczna dostawa zamówienia, suplement zgodny z opisem w 100% oryginalny. Polecam gorąco!!! Dziękuję i pozdrawiam 🙂

GRETA0109 Z ALLEGRO