Spalacze tłuszczu dla zaawansowanych – topowe produkty od ForeverStrong!
spalacze tłuszczu

Spalacze tłuszczu dla zaawansowanych – topowe produkty od ForeverStrong!

Spis treści

Utrata zbędnych kilogramów wymaga połączenia zbilansowanej diety oraz zwiększonej aktywności fizycznej. To absolutna podstawa – bez tego trudno zrealizować marzenia o szczupłej sylwetce. Niekiedy jednak okazuje się, że waga nagle przestaje schodzić w dół. Właśnie w takiej sytuacji warto sięgnąć po spalacze tłuszczu. Jak działają, dla kogo są przeznaczone i które wybrać? Przeczytaj o tym w naszym artykule.

Czym dokładnie są spalacze tłuszczu?

Spalacze tłuszczu to grupa suplementów diety przyspieszających proces redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. Nie są to jednak cudowne tabletki, które wystarczy przyjmować, aby schudnąć.

Preparaty tego typu zalecane są osobom aktywnym fizycznie, mającym już dawno za sobą pierwsze kroki na treningach. Przeznaczone są szczególnie dla tych przechodzących ostatnią fazę redukcji, jeśli ich waga w pewnym momencie się zatrzymała.

Organizm potrzebuje w takiej sytuacji przysłowiowego „kopa”. W tej roli świetnie sprawdzą się właśnie spalacze tluszczu. W zależności od rodzaju, wywołują wzrost temperatury ciała, przyspieszają metabolizm lub dają uczucie sytości.

Wbrew powszechnym opiniom, suplementy diety przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej są bezpieczne, o ile stosuje się je zgodnie z zaleceniami producenta, a także pod warunkiem, że pochodzą od sprawdzonych producentów.

mechanizm działania suplementów

Skład i mechanizm działania

Jak to się dzieje, że spalacze tłuszczu faktycznie przyczyniają się do utraty zbędnych kilogramów? Preparaty tego typu działają w oparciu o dwa procesy: lipolizę i termogenezę. Te same, które występują w naszych organizmach w warunkach naturalnych.

Pierwszy z nich związany jest z pozyskiwaniem energii w wyniku spalania tłuszczu zawartego w komórkach tłuszczowych. Termogeneza z kolei dotyczy wytwarzania ciepła – tak samo, jak odbywa się to podczas wysiłku fizycznego.

Widzisz więc, że działanie spalaczy tłuszczu wcale nie jest magiczne, a bazuje na takich samych procesach, jakie występują podczas naturalnego pozbywania się kilogramów. Oprócz tego suplementy przyspieszające spalanie tłuszczu zawierają dodatkowe składniki sprzyjające odchudzaniu.

Są to m.in.:

  • l-karnityna (naturalnie występujący aminokwas),
  • chrom (obniża poziom glukozy we krwi),
  • zielona herbata (przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i zawiera przeciwutleniacze),
  • błonnik (utrudnia wchłanianie węglowodanów),
  • ekstrakty z kawy i imbiru.
stosowanie suplementów diety

Kto może je stosować?

Przyjmowanie suplementów diety należy zawsze konsultować ze specjalistą, najlepiej z lekarzem, ale może to być również dietetyk czy trener personalny. Konieczne jest też postępowanie zgodnie z zaleceniami producenta oraz dawkowanie zgodne z informacją na opakowaniu danego spalacza tłuszczu. Na ogół preparaty tego typu mogą stosować osoby aktywnie uprawiające sport, choć niekiedy też początkujący.

Przeciwwskazaniem do suplementacji termogenikami są choroby przewlekłe, takie jak:

  • cukrzyca,
  • nadciśnienie,
  • nadczynność lub niedoczynność tarczycy.

Kolejną ważną kwestią jest bezpieczeństwo samego spalacza tluszczu. Należy więc zawsze upewnić się, skąd pochodzi dany specyfik oraz zapoznać się z jego składem. Gwarancją jakości jest znana marka produktu oraz zakup w popularnym sklepie cenionym przez sportowców, jak np. Forever Strong.

Najlepsze spalacze tłuszczu z naszego sklepu internetowego

Chcesz zmniejszyć apetyt na niezdrową żywność, cukier i wyregulować apetyt? Termogeniki mogą wspomóc Twój organizm w zrzuceniu wagi. Przykładem takiego produktu jest Revange Thermal Pro – spalacz tłuszczu o właściwościach normalizujących apetyt, ale także dodający energii. Dzięki temu treningi mogą stać się jeszcze bardziej satysfakcjonujące, a co za tym idzie – skuteczniejsze. Producent zaleca przyjmowanie jednej kapsułki na ok. 30 minut przed treningiem, aby cieszyć się zadowalającymi efektami.

Dla osób, którym zależy na maksymalnej utracie zbędnej tkanki tłuszczowej z okolic brzucha czy ud, stworzony został preparat Hi-Tech Stimerex Hardcore. Ten produkt, zawierający w składzie substancje roślinne, działa pobudzająco, co powoduje przyspieszenie przemian metabolicznych. Zapewnia to silny impuls dla organizmu podczas procesu odchudzania.

Kolejny preparat to Innovative Diablos. Nie jest zwykłym termogenikiem, ale dodatkowo sprzyja redukcji stresu oraz wzrostowi energii. Działa poprzez redukcję stresogennego kortyzolu, wspomagając regenerację komórek oraz dostarczając organizmowi sporej dawki przeciwutleniaczy.

Masz dodatkowe pytania? Wystarczy zadzwonić lub napisać!

Nie wiesz, który suplement w sklepie Forever Strong zagwarantuje Ci najlepsze efekty? Zapraszamy do kontaktu! Napisz do nas lub zadzwoń – nasi specjaliści służą wiedzą oraz pomocą w sprawie wyboru odpowiednich preparatów. Sprawdź też ofertę innych bezpiecznych środków dla sportowców dostępnych w naszym sklepie internetowym! Znajdziesz u nas asortyment produktów od znanych, amerykańskich producentów.

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *