Reduktory tłuszczu – przegląd produktów na wiosnę 2021
przegląd reduktorów tłuszczu

Reduktory tłuszczu – przegląd produktów na wiosnę 2021

Wyrzeźbiona sylwetka wymaga wyrzeczeń i systematyczności w ćwiczeniach. Jeśli jednak chcesz przyspieszyć proces zrzucania zbędnych kilogramów, reduktory tłuszczu będą w tym bardzo pomocne. Popularne termogeniki dodają także energii i zwiększają wydolność organizmu podczas treningu. Sprawdź, jakie produkty polecamy w tym sezonie. Dowiedz się też, kto i kiedy może je stosować!

Jak działają suplementy na spalanie tłuszczu?

Suplementy przyspieszające spalanie tłuszczu od lat cieszą się dużą popularnością wśród kobiet i mężczyzn. Szybkie efekty i właściwości pobudzające sprawiają, że po środki te sięga wiele osób chcących zrzucić dodatkowe kilogramy. Ich działanie opiera się na stymulacji termogenezy (wytwarzaniu ciepła), dlatego znane są też jako termogeniki.

Jak proces ten wpływa na redukcję masy ciała? Otóż w celu utrzymania określonej temperatury, ludzki organizm spala energię w postaci tkanki tłuszczowej. Suplementy odchudzające powodują wzrost ciepłoty ciała. W konsekwencji przyspieszony zostaje metabolizm i następuje wzmożona redukcja zgromadzonych zapasów tłuszczu.

Dodatkowo w produktach tych znajdują się substancje o właściwościach:

  • hamujących łaknienie – np. johimbina,
  • redukujących zmęczenie – np. kofeina,
  • wspierających zdolność koncentracji – np. Eria Jarensis,
  • poprawiających samopoczucie – np. teobromina.

Choć spalacze tłuszczu przynoszą podobne skutki do intensywnego treningu na siłowni, samo ich stosowanie nie wystarczy do uzyskania pożądanych efektów. Niezbędna jest do tego odpowiednia dieta oraz przestrzeganie rygoru ćwiczeń.

kiedy można stosować reduktory tłuszczu

Reduktory tłuszczu – kiedy można je stosować?

Coraz popularniejsze „fat burnery“ to produkty, które zostały stworzone w celu poprawy sylwetki. Podczas ich stosowania następuje redukcja niechcianej tkanki tłuszczowej – odsłaniają się mięśnie wypracowane podczas treningów. Takie preparaty mogą być stosowane w przypadku diet niskowęglowodanowych jako stymulatory metabolizmu.

Ponadto dzięki właściwościom pobudzającym oraz zwiększającym wydolność organizmu, spalacze tłuszczu sprawdzają się u osób intensywnie trenujących na siłowni. To specjalnie dla nich niektóre z produktów wzbogacone zostały o ibutamoren (stymulujący wzrost mięśni oraz produkcję hormonu wzrostu).

Na kształt sylwetki wpływ ma też poziom wody podskórnej, gromadzącej się w miejscach takich jak brzuch, uda czy pośladki. Składniki zawarte w suplementach przyspieszających redukcję tkanki tłuszczowej pomagają pozbyć się tego problemu.

Produkty polecane przez ForeverStrong

W ofercie sklepu ForeverStrong znajdziesz reduktory tłuszczu od amerykańskich producentów. Przedstawiamy preparaty, które znalazły się na naszej liście TOP PRODUKTÓW na wiosnę 2021:

  • Hi-Tech Pharmaceuticals Lipodrene – znany środek o właściwościach redukujących tkankę tłuszczową oraz wodę podskórną. Zawarte w nim składniki dodatkowo pobudzają i dodają energii.
  • VPX Redline Micro Burst – oprócz działania wpływającego na proces termogenezy, suplement ten ma właściwości psychoaktywne, zwiększające koncentrację podczas treningu.
  • Metabolic Nutrition Synedrex – stworzony do spalania opornej masy tłuszczowej. Zawiera składniki pobudzające metabolizm, a także naturalne ekstrakty – m.in. z kofeiny czy Erii Jarensis.
  • Revange Nutrition Thermal Pro v.5 – preparat od producenta szczególnie cenionego przez sportowców. Maksymalna utrata tłuszczu z pomocą tego środka może wynosić nawet do 12 kg w miesiącu.
  • WXN Labs Slim Xtreme – zawiera DMAA (wpływające bezpośrednio na układ nerwowy) oraz sporą dawkę kofeiny. Środek przeznaczony do stosowania przez profesjonalistów.

Wybieraj suplementy sprawdzonego pochodzenia!

Na rynku znajdziesz wiele produktów na odchudzanie, które różnią się nie tylko składem, ale i jakością. Choć tego rodzaju suplementy diety uchodzą za bezpieczne, chcąc zyskać pewność co do działania danego środka, wybieraj tylko te z zaufanego źródła.

Reduktory tłuszczu, które znajdziesz w sklepie online foreverstrong.pl pochodzą od renomowanych dostawców z USA, np. Ravange czy VPX. Tamtejsze suplementy są rejestrowane przez Agencję Żywności i Leków (FDA), regulującą obrót tego typu produktów na rynku. Ponadto firma wprowadzająca do obrotu nowy preparat musi zaprezentować wyniki badań potwierdzające jego bezpieczeństwo.

Należy też pamiętać, że bardziej złożone suplementy diety powinny być stosowane pod kontrolą specjalisty. Dotyczy to przede wszystkim osób przyjmujących leki lub cierpiące na przewlekłe choroby.

Zapraszamy do kontaktu

Powoli zbliża się lato – to doskonały powód, aby zadbać o swoją sylwetkę. Spalacze tłuszczu mogą pomóc Ci w uzyskaniu lepszej formy. Na stronie internetowej foreverstrong.pl wybierz produkty, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom. Zwróć też uwagę na dodatkowe substancje o właściwościach pobudzających i poprawiających samopoczucie. Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami już dziś. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *