Problemy z potencją? Podpowiadamy, jak skutecznie je rozwiązać!
potencja-problemy-jak-rozwiazac

Problemy z potencją? Podpowiadamy, jak skutecznie je rozwiązać!

Problemy z potencją dotykają coraz większej grupy mężczyzn. Stresujący tryb życia, niewłaściwa dieta i brak aktywności fizycznej to tylko niektóre czynniki, które powodują obniżenie libido i pogorszenie sprawności seksualnej. Na szczęście, taki stan można odwrócić. Sprawdź, co robić, aby zwiększyć potencję. Czy w tym celu warto sięgać po suplementy zawierające johimbinę?  

Jakie czynniki wpływają na potencję?

Zaburzeniami potencji u mężczyzn nazywa się zespół dolegliwości, które w różny sposób obejmują sferę seksualną. Najczęściej panowie, którzy zmagają się z tym problemem, skarżą się na:
 • trudności w osiągnięciu wzwodu;
 • brak odczuwania satysfakcji podczas współżycia;
 • zaburzenia wtrysku;
 • brak podniecenia.
U zdrowego mężczyzny powyższe objawy nie powinny mieć miejsca. W przypadku zaobserwowania u siebie tego typu dolegliwości należy w pierwszej kolejności wykonać rutynowe badania. Przyczyn problemów z potencją może być bardzo wiele, do przykładowych zalicza się:
 • zaburzenia hormonalne;
 • choroby układu krążenia, nerwowego lub płciowego;
 • cukrzycę.
Jeśli badania nie wskazują na występowanie nieprawidłowości, warto przyjrzeć się swojej diecie i aktywności fizycznej. suplementy-johimbina

Co zrobić, by zwiększyć potencję?

Jak wyjaśniają specjaliści, jednym z najważniejszych nawyków odpowiedzialnych za pogorszenie potencji u mężczyzn są używki. Nadmierne spożywanie kawy, alkoholu czy palenie papierosów odbija się bardzo negatywnie na sprawności seksualnej. Z tego powodu zaniechanie przyjmowania takich substancji powinno być pierwszym krokiem do przywrócenia organizmowi swoich naturalnych funkcji. Czasem jednak różnego rodzaju zaburzenia libido pojawiają się pozornie bez wyraźnej przyczyny. Może to towarzyszyć naturalnym procesom starzenia się organizmu, ale czasami podłoże takich objawów tkwi w psychice lub nadmiernym stresie. Niezbędna może wówczas okazać się konsultacja z psychologiem.

Zastosuj odpowiednią dietę

Wdrożenie zdrowej diety warto rozpocząć od eliminowania z niej pokarmów, które szkodzą. Nie trzeba być wykwalifikowanym dietetykiem, aby wiedzieć, że nadmiar słodyczy i przetworzonej żywności pogarsza funkcjonowanie organizmu. Nie inaczej jest z potencją. Jedzenie pozbawione cennych składników odżywczych odbiera energię, przyczynia się do rozwoju chorób i przybierania na wadze. Badania wykazują również, że nadmiar cukru może wpływać na obniżenie poziomu testosteronu. Co, w takim razie jeść, by wspomóc syntezę najważniejszego męskiego hormonu, zwiększyć produkcję i jakość plemników oraz poprawić libido? Dietetycy zalecają wprowadzenie do jadłospisu produktów zawierających cynk, selen, kwasy omega-3. Można je znaleźć w takich składnikach, jak:
 • orzechy;
 • pestki dyni;
 • chude mięso i ryby;
 • kakao;
 • otręby.
Nie wolno też zapominać o świeżych warzywach i owocach, a przede wszystkim – szparagach, marchwi, winogronach i granacie.

Regularnie ćwicz

Kolejnym sposobem na to, aby skutecznie, naturalnie zwiększyć swoją potencję seksualną, są regularne treningi. Na podstawie badań dowiedziono, że systematyczna, umiarkowana aktywność fizyczna to podstawa dobrego zdrowia seksualnego. Co ważne, nie ma tu wielkiego znaczenia, jaki dokładnie rodzaj sportu uprawiasz. Każda aktywność, dzięki której dotleniane są komórki i następuje wzrost tętna, jest korzystna. Jeśli nie masz dużego doświadczenia w ćwiczeniach, warto rozpocząć od lekkiego wysiłku, aby sobie nie zaszkodzić. Osoby starsze i te, które z przyczyn zdrowotnych mają problemów z poruszaniem się, powinny wcześniej zasięgnąć porady lekarza lub fizjoterapeuty. poprawa-potencji-dieta

Wspomóc się suplementacją

Innym sprzymierzeńcem na drodze do zdrowia seksualnego jest odpowiednia suplementacja. Jednym z polecanych preparatów jest HORNY GOAT WEED, czyli naturalny afrodyzjak stworzony dla osób z zaburzeniami erekcji i szukającym dawki dodatkowej energii. Z kolei, jeśli szukasz preparatu na poprawę sprawności seksualnej i zwiększenie ochoty na seks, warto zainteresować się produktem ALPHA YOHIMBINE. Na uwagę zasługuje tu składnik o nazwie johimbina, który występuje w korze drzew pausinystalia yohimbe i corynanthe yohimbe. Odpowiada on za zwiększenie libido, a także wpływa na utratę wagi, przyspieszając spalanie tłuszczu. Alternatywą dla przyjmowania testosteronu są ekdysteroidy. Związki te powodują zwiększenie produkcji testosteronu, ale nie wiążą się z receptorami androgennymi. Nie mają więc żadnych skutków ubocznych. Można je znaleźć w suplemencie diety DARK LABS TURKESTERONE.

Stań na wysokości zadania dzięki suplementom diety ze sklepu foreverstrong.pl!

Wiesz już, jak możesz poprawić swoją potencję i sprawność w sypialni, a tym samym zwiększyć swoją satysfakcję. Aby szybciej zauważyć rezultaty, podejdź do problemu kompleksowo. Zdrowa dieta, ćwiczenia fizyczne czy rezygnacja z używek zwiększą twoje siły witalne i sprawią, że poczujesz się jak nowo narodzony. Dobrej jakości suplementów diety szukaj w sklepie Forever Strong. Jeśli nie wiesz, jaki produkt wybrać, skorzystaj z fachowej porady pracowników sklepu.
Oceń wpis

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *


test