var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = 10; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; Po jakim czasie widać efekty stosowania spalaczy tłuszczu? - ForeverStrong
skuteczność spalaczy tłuszczu

Po jakim czasie widać efekty stosowania spalaczy tłuszczu?

Cierpliwość jest cnotą, która szczególnie przydaje się wielbicielom treningów siłowych. Proces redukcji wymaga nie lada jej pokładów, na szczęście można się wspomagać w trakcie jego trwania spalaczami tłuszczu, które znacząco go przyspieszają. Po jakim czasie jednak efekty stosowania termogeników stają się naprawdę widoczne i od czego zależy szybkość działania tych środków? Przeczytaj ten artykuł i się przekonaj! 

Zalety stosowania spalaczy tłuszczu 

Można wymienić kilka podstawowych efektów, jakie przynosi zażywanie termogeników. Znajduje się wśród nich: 

  • zwiększenie wydolności organizmu i odczuwanej energii, co pozwala na zintensyfikowanie treningów, 
  • kontrolowanie apetytu, co ułatwia uzyskanie deficytu kalorycznego, kluczowego w trakcie redukcji, 
  • ograniczanie wchłaniania węglowodanów oraz tłuszczów, 
  • przyspieszenie przemiany materii, 
  • zwiększenie termogenezy organizmu, 
  • przełamanie stagnacji w procesie spalania tkanki tłuszczowej, 
  • poprawienie przyswajania makroskładników, 
  • zmniejszenie objawów zmęczenia. 

Wymienione korzyści sprawiają, że przyjmowanie spalaczy tłuszczu już przy jednorazowym zażyciu zwiększa wydatki energetyczne organizmu o około 4%. W przypadku regularnego zażywania termogeników tempo to wzrasta jednak już o 8 – 11%. 

efekty stosowania spalaczy tłuszczu

Od czego zależy skuteczność spalaczy tłuszczu? 

Przed sięgnięciem po te środki warto upewnić się, co do ich odpowiedniego wyboru. Przede wszystkim istotny jest staż na siłowni. Osoby, które dopiero rozpoczynają treningi siłowe, nie powinny sięgać od razu po produkty z najwyższej półki, zamiast tego lepiej, aby zaczęły od słabszych termogeników. Do mocniejszych spalaczy tłuszczu powinno się dochodzić stopniowo, wraz z nabywanym doświadczeniem w treningach i po przyzwyczajeniu organizmu do tych środków. Sięgając najpierw po słabsze produkty, można też rozpoznać, które składniki okażą się w Twoim przypadku skuteczne, przez co w pełni wykorzystany ich potencjał. Używanie od razu najmocniejszych spalaczy sprawi, że podczas następnej redukcji efekty będą spowolnione w stosunku do tego, jakie można by uzyskać. 

Przeciwwskazania

Oczywiście trzeba też koniecznie upewnić się, że nie występują żadne przeciwwskazania do sięgnięcia po te specyfiki. Do takowych zalicza się problemy z ciśnieniem, krążeniem i sercem. Nie można także być uczulonym na żaden znajdujący się w danym produkcie składnik. Bardzo istotna jest ponadto indywidualna tolerancja organizmu na stymulanty. Im większą ilość stymulatorów się dostarcza, tym szybciej ciało się do nich przyzwyczaja. 

Kiedy efekty stosowania spalaczy tłuszczu stają się widoczne? 

Preparaty posiadające właściwości termogenne są skuteczne jedynie przez pewien okres. Po kilku tygodniach ich przyjmowania należy albo je odstawić (na przynajmniej dwa tygodnie), albo zwiększyć dawkę. W przeciwnym przypadku suplementacja nie przyniesie wymiernych korzyści, a organizm jedynie przyzwyczai się do stymulatorów. Najczęściej stosuje się cykle trwające 3 – 4 tygodnie, jeżeli zażywana jest ich stała dawka lub 7 – 8 tygodni, kiedy dawka jest stopniowo zwiększana. Po zakończeniu takiego cyklu pierwsze efekty powinny być zauważalne, o ile tylko przestrzega się jednocześnie reżimu treningowego i pilnuje deficytu kalorycznego. 

Zmienianie środków na inne także pozwala na wygenerowanie dodatkowych bodźców, skłaniających organizm do szybszego spalania zapasów tłuszczu. Najwyższą skuteczność termogeniki wykazują dopiero po wypaleniu odpowiedniej ilości tkanki tłuszczowej, kiedy metabolizm przyspieszył, a organizmowi potrzebne jest dodatkowe wsparcie. Efekty stosowania tych produktów stają się najszybciej zauważalne wśród osób, które zdążyły już stracić kilka kilogramów i muszą borykać się ze stagnacją. Im dłużej trwa już redukcja tkanki tłuszczowej i im mniej pozostało jej do spalenia, tym szybciej zażywanie spalaczy tłuszczu przynosi widoczne rezultaty. 

Jak stosować spalacze tłuszczu

Progresja musi następować w sposób rozsądny, nie można przekraczać porcji zalecanej przez producenta. W przeciwnym razie organizm zbyt szybko przyzwyczai się do zażywanych środków i stracą one na skuteczności. Zawsze należy zaczynać od najniższej sugerowanej porcji i zażywać ją przez przynajmniej dwa tygodnie. Dopiero potem można ją stopniowo zwiększać. 

Podsumowanie 

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu nabycia spalaczy tłuszczu, których działanie będzie szybko widoczne. Hi-Tech Lipodrene Hardcorejest idealnym przykładem takiego produktu. Hi-Tech Lipodrene Hardcore jest jednym z najmocniejszych środków tego rodzaju, dzięki któremu efekty odchudzania są widoczne bardzo szybko. Dzieje się tak, ponieważ  nie tylko przyspiesza redukowanie tkanki tłuszczowej, ale i blokuje wchłanianie się tłuszczu.

Również spalacze dla kobiet powinny cechować się jak najszybszym działaniem. Revange Nutrition Thermal Pro Femme jest przykładem takiego termogeniku, gdyż jedno jego opakowanie, które zażywa się przez dwa miesiące, pozwala na schudnięcie nawet o 14 kg! Revange thermal PRO cechuje jeszcze szybsze działanie, ponieważ już po miesiącu można dzięki niemu zgubić aż 12 zbędnych kilogramów! W naszej ofercie znajduje się, jak widać wiele produktów, które pozwalają na uzyskanie błyskawicznych efektów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! 

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *