var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = 10; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; Lato za rogiem, a formy brak? Podpowiadamy, jak uzyskać smukłą sylwetkę! - ForeverStrong

Lato za rogiem, a formy brak? Podpowiadamy, jak uzyskać smukłą sylwetkę!

Spis treści

Coraz cieplejsze dni zwiastują zbliżające się lato, a z nim potrzebę odkrywania ciała w lżejszych ubraniach. Twoja sylwetka odbiega od wymarzonej? Nie jest jeszcze za późno na wypracowanie formy oraz wyszczuplenie ciała! Wystarczy, że postawisz na efektywne ćwiczenia, a także włączysz do diety odpowiednie suplementy wspomagające. Poznaj nasze wskazówki na to, jak przygotować się do lata. Na co zwróć szczególną uwagę?

Wakacje – czas, gdy odkrywamy nieco więcej ciała

Chociaż zimowe miesiące nie usprawiedliwiają gorszej formy, łatwo się zapomnieć, kiedy sylwetkę skrywają oversize’owe swetry czy dresy. Jednak powoli nadchodzi lato, nagle okazuje się, że zeszłoroczna odzież nie leży już tak dobrze, a muskulaturę zakrywa warstwa tkanki tłuszczowej. Jak się pokazać w krótkich spodenkach lub sukience, gdy sylwetka nie jest idealna?

Spokojnie, odpowiednia motywacja pomoże Ci w osiągnięciu oczekiwanego celu! Ważne, aby na początek określić, jaki efekt chcesz uzyskać. Zrzucenie nadprogramowych kilogramów? Wypracowanie formy przed wakacyjnymi aktywnościami? Zwiększenie masy mięśniowej? Chociaż każdy z celów wymaga odpowiednio dobranego planu, łączy je jeden wspólny element – zaangażowanie. Pamiętaj, że nie istnieje magiczny środek, który odmieni Twoją sylwetkę, gdy Ty będziesz wyłącznie odpoczywać na kanapie.

Połącz zdrową dietę z dopasowanym do Twoich potrzeb wysiłkiem. Suplementy diety stosuj jako dodatek, którymi wspomożesz się podczas treningów.

Dobrze zbilansowana dieta to podstawa

Zmiana diety jest nieunikniona, jeżeli chcesz osiągnąć wymarzoną sylwetkę w krótkim czasie. Nie oznacza to jednak radykalnych wyrzeczeń. Postaw na zbilansowane posiłki, umiejętne łączenie składników odżywczych. Zrezygnuj z cukrów prostych na korzyść węglowodanów złożonych, takich jak produkty pełnoziarniste, kasze oraz rośliny strączkowe.

Koniecznie zadbaj o wysoką podaż białka. Jest ono niezbędne do budowania tkanki mięśniowej, a także do regeneracji komórek podczas intensywnych treningów. Proteiny stanowią ponadto główne źródło energii. Włącz do diety chude mięso, w tym ryby, strączki i nasiona.

Nie zapominaj o zdrowych tłuszczach o wysokiej zawartości kwasów omega–3. Zwróć uwagę na włączenie do diety codziennej porcji zielonych warzyw.

siłownia zewnętrzna

Wysiłek fizyczny – siłownia nie tylko ta w pomieszczeniach

Po miesiącach lockdownu w końcu otwarte zostały kluby fintess, siłownie. To doskonała okazja, aby rozpocząć treningi. Warto również korzystać z dostępnych urządzeń na osiedlach czy parkach.

Pamiętaj jednak o racjonalnym podejściu. Skuteczność treningów zależy głównie od ich zaplanowania. Warto ćwiczyć przynajmniej 3 razy w tygodniu, z czego dwie sesje powinny obejmować ćwiczenia siłowe, a jedno cardio. Zadbaj przy tym o odpoczynek i czas na regenerację.

Siłownia to nie jedyne sposób na aktywność. Może czas najwyższy odświeżyć swoje umiejętności kolarskie? Jazda na rowerze lub na rolkach to skuteczny sposób na spalenie kalorii oraz poprawę formy. Ponadto przebywanie na świeżym powietrzu usprawnia prace układu krążenia, a ponadto metabolizmu.

Suplementy, które będą wsparciem podczas zrzucania zbędnych kilogramów

Jeśli chcesz szybko odzyskać formę przed wakacjami, możesz potrzebować wsparcia pod postacią suplementów diety. Specjalnie dopasowane produkty dla sportowców zawierają składniki, które przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej oraz zwiększają wydolność organizmu podczas intensywnych treningów.

W ofercie sklepu Forever Strong znajdziesz popularne fatburnery od amerykańskich producentów. Dedykowane są osobom chcącym wypracować swoją wymarzoną sylwetkę.

Jednym z polecanych produktów jest Synedrex od Metabolic Nutrition. Zawarty w nim zestaw substancji pochodzenia roślinnego dodaje energii, ogranicza apetyt. Działanie oparte jest na właściwościach takich składników jak: kofeina, naringina, Eria Jarensis czy wyciąg z gorzkiej pomarańczy.

Z myślą o wszystkich zniecierpliwionych długimi efektami utraty wagi powstał suplement Stimerex Hardcore. Wysoko stężone składniki wpływają na przyspieszenie metabolizmu. Przeznaczony jest szczególnie do redukcji uporczywej tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, pośladkach.

Jeśli interesują Cię preparaty bazujące na substancjach pochodzenia roślinnego, Yohimbine od Dark Labs wzbudzi Twoją uwagę. Zawarta w tym produkcie johimbina to znany składnik bezpiecznych fatburnerów. Związek ten wpływa na wydzielanie adrenaliny, dodając siły i energii do treningów.

Kształtuj formę z głową!

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w krótkim czasie wyrzeźbić sylwetkę. Jednak niezbędne jest do tego racjonalne podejście i wytrwałość. Możesz zrzucić zbędne kilogramy, jeśli połączysz dopasowaną dietę z ćwiczeniami. Na Forever Strong znajdziesz suplementy, które pomogą Ci zwiększyć wydajność Twojego planu treningowego. Stosuj je z rozsądkiem, przestrzegając optymalnych dawek. Pamiętaj, że wszelka przesada może przyczynić się do problemów zdrowotnych.

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *