5 suplementów na większe mięśnie!

5 suplementów na większe mięśnie!

Osoby, którym zależy na zwiększeniu suchej masy mięśniowej, powinny przede wszystkim zwrócić uwagę na podaż węglowodanów i białka w diecie. Dzięki tym makroskładnikom można bezpiecznie rozbudować sylwetkę, dostarczając niezbędnych minerałów, witamin i aminokwasów. W celu zwiększenia tkanki mięśniowej warto sięgnąć po odżywki, które nie tylko posiadają w składzie cenne substancje. Powinny one przyspieszać spalanie tkanki tłuszczowej, poprawiać wchłanianie kreatyny i regenerację glikogenu. Sprawdź, które suplementy na większe mięśnie są szczególnie godne polecenia!

WXN Labs Ostarine 

Ostaryna poddana została licznym testom, które wykazały, iż wydatnie poprawia ona siłę fizyczną i masę mięśniową. Jest ona polecana sportowcom i kulturystom zważywszy na jej skuteczność w jednoczesnej budowie mięśni i redukowaniu tłuszczu. Bardzo szybko produkt ten podnosi definicję mięśni i ich siłę, gwarantując wyraźne przyrosty czystej, beztłuszczowej masy. 

Tkanka mięśniowa jest chroniona przed utratą zarówno masy, jak i siły, a tłuszcz ulega szybszemu spalaniu. Ważny element treningu stanowi ponadto unikanie kontuzji, o które również dba ostaryna. Jej zażywanie przyczynia się do zwiększenia gęstości kości, a w konsekwencji ich wzmocnienia. Również stawy regenerują się zdecydowanie szybciej, dotyczy to zwłaszcza więzadeł i chrząstek. Dzięki temu szybciej można wrócić do ćwiczeń, unikając przestojów w treningach. 

Brawn Nutrition Sarm LGD 

LGD-4033 (czyli ligandrol) obecne w tym środku to jeden z grupy selektywnych modulatorów receptora androgenowego. W praktyce przekłada się to na możliwość przyrostu do 1,5 kg masy mięśniowej w ciągu zaledwie trzech tygodni u młodych mężczyzn, którzy nie wykonywali nawet żadnego treningu siłowego! Ligandrol w związku z tym swoim działaniem dorównuje nawet sterydom anabolicznym. 

Działanie LGD-4033 nie powoduje występowania skutków ubocznych takich jak ginekomastia albo wahania nastroju. Brawn Nutrition wykazuje działanie antykataboliczne, natychmiast przyspieszając regenerację po zakończeniu wysiłku. W dodatku ogranicza aktywność miostatyny i poprawia gęstość oraz definicję mięśni. Środek ten gwarantuje przyrosty beztłuszczowej masy ciała, redukując przy tym poziom tłuszczu. 

WXN Labs MK-677 

Produkt ten pozwala na zwiększenie siły, uwydatnienie mięśni i poprawę wyglądu sylwetki. Ten doustny środek oparty na Ibutamorenie. Jego działanie pozwala zwiększyć stężenie hormonu wzrostu i insulinopodobnego czynnika wzrostu oraz obniżenie poziomu kortyzolu w organizmie. WXN Labs MK-677 powinno się używać w trakcie cyklu zwiększającego masę mięśniową. Umożliwia on bardzo szybki skok wagi, ponieważ wydatnie wzmacnia apetyt. Zdecydowanie skraca czas powrotu do treningu, przyspieszając regenerację tkanek miękkich i stawów. 

Miłośnicy sportów sylwetkowych i kulturystów podkreślają w przypadku MK-677 efekty, jakie daje on w zakresie poprawy wyglądu mięśni. Celem jest wobec tego uzyskanie czystej masy mięśniowej. Ewentualnym efektem ubocznym, poza zwiększeniem apetytu (co jednak jest pożądane w trakcie budowania masy) może być zatrzymanie wody w organizmie. 

Olympus Labs Epilogue 

Ta zaawansowana formuła złożona jest z naturalnych składników o działaniu wspomagającym budowę masy mięśniowej. Przyjmowanie dwóch kapsułek Olympus Labs Epilogue przynosi następujące efekty: 

  • Zapobiega atrofii mięśni, 
  • Gwarantuje pełną koncentrację w trakcie treningu, 
  • Powstrzymuje działanie miostatyny, 
  • Wspiera spalanie tkanki tłuszczowej, 
  • Wspomaga procesy syntezy białek mięśniowych, 
  • Wspiera anabolizm dzięki zaawansowanej formule, 
  • Zapewnia wystąpienie efektu pompy mięśniowej, 
  • Wstrzymuje katabolizm mięśni po treningu, 
  • Sprawia, że uwalnianie tlenku azotu przebiega sprawniej. 

Formutech TEST-RX 

Jest to najnowocześniejszy wzmacniacz testosteronu, którego wysoki poziom zapewnia poprawę wyników w budowaniu czystej masy mięśniowej. Podniesienie poziomu testosteronu jest możliwe dzięki zastosowaniu składników hormonalnych i naturalnych. Nigdy nie należy przekraczać dawki czterech tabletek na dobę. Środek ten zapewnia podniesienie libido, przyspieszenie regeneracji, zwiększenie wydajności ćwiczeń, poziomu siły i naturalnej energii. 

Takie innowacyjne podejście sprawia, że poziom hormonów w organizmie zostaje zoptymalizowany. Przez to zwiększa się masa mięśniowa, siła fizyczna i popęd seksualny. Test-RX zawiera 12 naturalnych i hormonalnych składników wzmacniających testosteron. Ich działanie w synergii pozwala na zwiększenie poziomu tego hormonu, ale też DHT i hormonu luteinizującego. Dzięki temu sylwetka staje się twardsza, bardziej naczyniowa i bardziej sucha. Efektem ubocznym zwiększenia produkcji testosteronu jest ponadto zdecydowane zwiększenie popędu seksualnego i jakości nasienia. 

Podsumowanie 

W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele środków, które na różne sposoby pomagają w zbudowaniu masy mięśniowej. Oferujemy nie tylko doskonałą jakość, ale i bardzo przystępne ceny. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, a z pewnością znajdziemy produkty, które spełnią Twoje oczekiwania i pomogą w osiągnięciu zamierzonego celu! 

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *